Департамент культури КМДА | Музей історії міста Києва

 

 

     

Головна - Home

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проекти - Projects

 
     
   

 

 
 

   
       
 

Соціально-культурний проєкт "Фронт і Тил"

Мета проєкту: висвітлення та популяризація формування новітніх соціально-культурних зв’язків в українському суспільстві під час війни.

10-й рік Україна перебуває у стані війни, що розпочалась зі вторгнення російських військових загонів, керованих спецслужбами рф в українські міста Донбасу 12 квітня 2014 р.

І вже третій рік триває війна з рф після її безпрецедентного відкритого військового вторгнення в Україну 24 лютого 2022 р. Попри те, що росія має кількісну перевагу в озброєнні, Україна змогла протистояти їй завдяки допомозі дружніх держав і використанню власних розробок.

Міжнародний суд ООН в Гаазі 16 березня 2022 р. зобов'язав росію припинити воєнні дії в Україні, але жорстока війна та Геноцид проти української нації зі сторони рф та її посібників - Білорусі, Ірану й Північної Кореї, на нашу біду, триває й дотепер. Україна бореться та ніхто не знає, скільки ще триватиме агресія проти нашої країни на народу…

Проєкт Музею Шолом-Алейхема "Фронт і Тил" має важливе соціокультурне значення та передбачає висвітлення та формування новітніх громадських зв’язків з метою найкращого розуміння та стимуляції взаємодії поміж всіма громадянами України - військовими та цивільними, всіма, хто захищає нашу країну зі зброєю в руках і тим, хто допомагає фронту та біженцям, хто працює в тилу, підтримуючи та розвиваючи економіку та культуру України.

До Музею Шолом-Алейхема запрошуються всі, хто може та бажає поділитися з громадськістю власним досвідом, надбаннями та пропозиціями - військових, волонтерів, переселенців, представників громадських організацій, діячів культури, а також всіх тих, кому не байдужа подальша доля нашого суспільства та країни.

Керівники проєкту: директорка Музею Шолом-Алейхема Ірина Климова та Сергій Черепанов, письменник, волонтер.

27 вересня 2024 - Вечір пам’яті грандмайстра Лєона Ле Ван Тханя

23 серпня 2024 - Волонтерство та міжкультурні зв'язки

5 липня 2024 - Засідання присвячене проблемі відбудови зруйнованого війною житла

7 та 19 червня 2024 - Трагедія ґетто очима свідка. Питання та відповіді: Зустріч із Борисом Забарком

9 квітня 2024 - Патріотизм простих українців як природне прагнення

15 лютого 2024 - Реінтеграція після демобілізації

 
   

 

 
       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© Музей Шолом-Алейхема - Sholom-Aleichem Museum

 

 

 

 

     

 

При повному або частковому використанні матеріалів сайту Музея Шолом-Алейхема посилання / активне посилання на нього обов'язкове. When using materials of the Sholom-Aleichem Museum website in full or in part, the reference or the hyperlink to it is obligatory.

 

     
 

Створення та підтримка сайту - Creation and support of the website: Rafael Litvin